Zadzwoń i zamów przez telefon Tel: +48 22 290 88 28, +48 503 063 721, +48 503 063 611, e-mail: info@e-brodit.pl, Godziny pracy infolinii: Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

SOLIDNE UCHWYTY DO SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE PRO

2020-04-02
SOLIDNE UCHWYTY DO SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE PROMarki typowo konsumenckie przeganiają się w specyfikacji, tworząc co nowsze architektury procesorów, z wyższą wydajnością obliczeniową, GPU z wyższą wydajnością graficzną, większą pamięcią masową.

Pomimo wyścigu szczurów, jedna z marek konsumenckich stworzyła serię urządzeń ,a dokładniej tabletów ,które pomimo ścisłego związania marki z rynkiem konsumenckim, legitymują się odpowiednią wytrzymałością ,aby znaleźć się wśród urządzeń wykorzystywanych w warunkach ciężkich - w przemyśle.

Mowa o serii SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE w wersji PRO.

Wspominany pancerny tablet jako trzeci z kolei, doczekał się równie solidnych uchwytów jakie oferuje Szwedzka marka BRODIT.

Z racji specyfiki użytkowania takowych urządzeń, a uściślając - WARUNKI MAGAZYNOWE / HALE LOGISTYCZNE ,pojawia się potrzeba zamontowania ich na ramach ochronnych pojazdów poruszających sie po magazynie ,ale też statycznie - np. TAŚMACH PRODUKCYJNYCH, SŁUPACH NOŚNYCH.
Miejscach gdzie wymagana jest ciągła dostępność do wiszącego w tzw. chmurze systemu magazynowego ERP z którym pracownicy/operatorzy komunikują się poprzez takowe urządzenia.

Przemierzając kilometry kwadratowe magazynu/hali, operator/pracownik wózka widłowego, weryfikuje stany magazynowe, przesuwa olbrzymie palety zamówień dla swoich kontrahentów skanując kody QR, przy każdym postoju w celu wprowadzenia ich do systemu.
Pan operator tablet zdejmuje z kolan - wysiada z wspomnianego wózka, skanuje kod, wsiada i pędzi wykonywać kolejne zadanie. Tablet nie jest tzw. perpetum mobile, bateria ma swoją wydajność/pojemność - ładowanie na kolanach to niezbyt odpowiedzialne posunięcie szczególnie ,gdy wykorzystujemy port USB-C ,który przy nieszczęśliwym wypadku, może zostać najzwyczajniej w świecie wyłamany.

Aspekt ludzki gra tu pierwsze skrzypce ,gdyż tablet ,a dokładniej obsługa go na tzw. kolanie może doprowadzić do kolizji z regałem co prowadzi do szkód materialnych dla przedsiębiorstwa.
Jak możemy uniknąć powyższych sytuacji ?

Do porządnego tabletu dołączyć solidny uchwyt ,który za pomocą komponentów BRODIT jesteśmy w stanie zamocować w każdym możliwym lub wskazanym przez dział BHP miejscu w sposób bezpieczny.

Aspekt bezpieczeństwa to miejsce w zasięgu wzroku oraz dłoni, proces skanowania zostanie uproszczony do czynności polegającej na skierowaniu tabletu na kod QR prosto z wózka, kompletnie nie martwiąc się o jego upadek nie tylko ze względu na jego wytrzymałość ,ale też na solidność samego mocowania.

Pracownik/operator nie traci czasu na zastanawianie się gdzie tym razem położy tablet, gdyż zyskał on swoje spersonalizowane miejsce ,które prócz samej funkcji mocującej, dostarcza również zasilanie.

Uchwyty BRODIT to rozwiązania ,które zostały przemyślane w każdym kierunku, występują w wersji aktywnej oraz pasywnej.

W wersji aktywnej uwzględniają zasilanie za pomocą złącza POGO-PIN w które wyposażony jest SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE PRO, dzięki temu niwelujemy możliwość uszkodzenia portu ,gdyż po prostu z niego nie korzystamy.

Prócz zasilania, poprzez POGO-PIN również odbywa się komunikacja ,gdyż uchwyty występują również w wersji zakończonej nie tylko ładowarką 12V bądź stałą instalacją elektryczną opartą o adapter MOLEX ,ale też kablem USB.

Uchwyty ze względu na szeroką specyfikę użytku zostały stworzone również w konfiguracji z blokadami sprężynowymi ,które zwiększają stabilność przy poruszaniu się po powierzchni nierównej ,ale też z blokadą kluczykową ,aby uniemożliwić wyjęcie go ze wspomnianego mocowania.

Konfiguracji uchwytów BRODIT do SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE PRO powstało do tej pory aż 12.

Akcesorium dodatkowym jest również stacja dokująca potrafiąca ładować jednocześnie aż 4 urządzenia - oczywiście za pomocą POGO-PINÓW.

Wolny port USB-C pozwala na podłączenie urządzenia peryferyjnego takiego jak klawiatura ułatwiająca wprowadzanie danych.

Zobacz wszystkie konfiguracje uchwytów do SAMSUNG GALAXY TAB ACTIVE PRO - LINK

Następnie dobierz odpowiednie mocowanie ,które upłynni procesy logistyczne w Twoim przedsiębiorstwie spełniając jednocześnie aspekty bezpieczeństwa użytkowania.
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 1256 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Wszystko idealnie!
2024-05-13
Polecam. Dobry mocny uchwyt.
pixel